Вібір будівельних матеріалів

Критерії вибору будівельних матеріалів.

 

При виборі та купівлі будівельних матеріалів, потрібно вміти врахувати багато аспектів. Хтось можливо скаже, що тут не потрібно володіти глибокими пізнаннями в будівництві, а краще довіритися професіональним будівельникам. Так, це вірно. Кожен повинен робити свою роботу, і справді краще буде, якщо спеціаліст замовить усі матеріали… Але…

Ви, як замовник будівництва чи ремонту, повинні попіклуватися про своє здоров’я в майбутньому. Вимагайте сертифікати відповідності та радіологічного контролю на будь-яку продукцію. Є така тенденція, що спеціалісти виберуть той будівельний матеріал, з яким легше та простіше працювати, а не той, що краще відповідає вимогам якості. Тому, будьте уважні і завжди перевіряйте, що вам привозять.

Також звертайте увагу на економність матеріалу. Наприклад, не потрібно купувати шпалери, вартістю 500 гривень з наборним малюнком і висотою кімнати 2.80 метри. Адже при наклеюванні шпалер, для підбору малюнку ви будете викидати 30 см з полоси, тому що рулон розрахований на стіну висотою 2,5 метри. З одного рулону, у вас залишиться 1,6 метра шпалер. При 10 використаних рулонах, ви викинете на підбір малюнку 700 грн. Порахуйте, чи варто це тих грошей?