Чим євроремонт відрізняється від косметичного?


Зазвичай, розмова із клієнтом починається із слів: - «Добрий День. А скільки у вас коштує зробити ремонт?» Це питання зажене в глухий кут будь-якого професіонала. Адже це все одно, що зателефонувати в магазин та запитати «Скільки коштують цукерки?» Зрозуміло, що скільки видів цукерок – стільки і цін.

Буває таке, що ремонт, обходиться в 50 тисяч гривень, за квартиру «під ключ», а буває ремонт, де стільки коштує лише кран в ванну кімнату. Отож, перед тим, як ставити таке запитання, спробуйте спочатку зрозуміти, що ж саме ви хочете бачити в кінцевому результаті.

Вибрати, який саме ремонт ви хочете зробити, не так то просто. Не кожен зможе назвати 5 відмінностей, між косметичним та капітальним ремонтом. І більш того, мало хто знає, в чому різниця між ексклюзивним та елітним ремонтами. Не знаєте. Тоді дана стаття призначена саме для вас.

 

В статті будуть описані види ремонтів, приблизну вартість та строки виконання. Наголошую, все приблизно. Доречи, також буде описаний ремонт ванної кімнати, так як його можна робити в сукупності з будь-якими видами ремонтів.

 

1 вид: Передпродажна підготовка. Це швидкий і дуже дешевий ремонт, ціль якого якнайшвидше та найдорожче продати квартиру або будинок. Ви спитаєте: - «А чи реально допомагає передпродажна підготовка?» Безумовно! Був такий випадок, на нашій практиці, коли клієнт вклав в підготовчий ремонт 15 тисяч гривень, а продав квартиру після ремонту дорожче на 80 тисяч гривень дорожче. От і порахуйте вигоду.

Що таке передпродажна підготовка. Для однієї квартири підійдуть дешеві пластикові вікна та натяжні стелі. В іншій квартирі може знадобитися заміна старих радіаторів опалення на нові та переклейка шпалер. Вартість передпродажної підготовки може починатися від 10 тисяч, а строки – від трьох днів і більше.

 

2 вид: Косметичний ремонт. Самий популярний вид ремонтів. Відрізняється середньою вартістю робіт та швидкими строками виконання замовлення. Буває двох видів: легкий і глибокий.

Легкий включає в себе переклеювання шпалер, фарбування підлоги, або настил лінолеуму, фарбування стелі.

Глибокий, включає в себе кілька підпунктів, які клієнт обирає сам. Все починається з заміни пластикових вікон, радіаторів опалення та електропроводки. Потім шпаклюються стіни та стеля, і клеяться шпалери. Замінюється вся сантехніка, укладається плитка, ставиться плінтус. Установлюються вимикачі та розетки, вішаються світильники. І в завершення вішаються гардини та жалюзі.

 Вартість робіт при косметичному ремонті – від 30 тисяч гривень, строки від 14 днів.

 

3 вид. Капітальний ремонт. При капітальному ремонті, демонтується абсолютно все, що можна демонтувати. Тобто, якщо при косметичному ремонті, ми видаляємо старі шпалери та ґрунтуємо стіни, то при капітальному видаляється вся штукатурка до цегли чи блоків. Так само і підлога демонтується до бетонних плит перекриття. Далі, замінюються всі комунікації, труби, електрика, ущільнювачі – все замінюється на нове. На даному етапі все продумується наперед, де має стояти телевізор, комп’ютер, шафа і т.д. і т.п. Основна відмінність між капітальним та іншими видами ремонтів, в їх вартості. Капітальний ремонт обійдеться в 3-5 разів дорожче косметичного, і строки виконання збільшуються в 3 рази.

Подумайте, перед тим як вирішувати, який вам ремонт потрібен: наприклад, якщо у вас ново строй, то вам потрібен косметичний ремонт. Якщо ж у вас обсипаються стіни, та скрізь плавиться проводка – то вам потрібен капітальний ремонт.

 

4 вид: Перепланування. Буває косметичне і капітальне. Косметичне – це зробити раку між кімнатами, капітальне – це зробити окремий вхід в будинок. На замітку: будь-який вид перепланування потребує документального оформлення. Не забувайте це.

 

5 вид. Євроремонт. Самий цікавий і загадковий ремонт. Що ж це таке за приставка «євро»? Одні кажуть, що річ іде про європейську якість, інші вважають що ремонт робиться з європейських матеріалів, або майстрами з Європи. Але, це все не вірно. Насправді «євро» - це величезний документ, написаний на багатьох аркушах стандарт, в якому прописано все до найменших дрібниць. Яке кріплення повинно тримати двохметрову полицю, або скільки міліметрів від вікна до найближчої розетки, чи якими цвяхами має бути прибита підлога.

Далі ще цікавіше. Ви знаєте, що євроремонт поділяється на три класи: Клас А, Клас В, Клас С.

Клас С – найдешевший, і найпростіший, бюджетний варіант.

Клас А – найдорожчий, має дизайнерські креативні рішення, точні геометричні форми кімнат.

Більш докладніше, про ці класи, я розповім в наступній статті, слідкуйте на нашому сайті: www.arendauman.jimdo.com

 

6 вид: Ванна кімната: Він починається завжди з планування розміщення санвузлів. Бажано розраховувати з точністю до міліметра. Для чого? Розповім. Був випадок, коли прорахувалися в розмірах пральної машинки на 8 мм і вона не помістилася. Було дуже прикро. Купували нову.

Наступний крок – вирівнювання геометрії. Кімната повинна бути рівна, як горизонтально так і вертикально. По перше, ванна виставляється в рівень, і нерівна підлога буде кидатися в очі. По друге, кладеться плитка, яка при підрізанні буде показувати всі нерівності стін.

Наступний крок – водопровід та каналізація. Треба звернути детальну увагу на цей пункт, адже ніхто не хоче залити сусідів знизу. Тому, матеріали вибирати якісні, а монтаж довірити професіоналам.

Далі електрика. Вимоги до неї в ванній кімнаті дуже високі, із-за високої вологості. Тому краще не економити на дешевих матеріалах. Можливо хтось скаже, що удар током від пральної машини зранку дуже бадьорить, але все ж краще не ризикувати. Довіртеся професіоналам при виборі матеріалів та монтажі електрики.

Ну і мабуть теж не менш важливо встановити водостійкі двері, щоб в майбутньому під дією пари та вологи, їх не прийшлось підпилювати.

 

Ще, хотілося б показати вам вигоди, які ви будете мати при роботі з нами.

По-перше, якщо ви прочитали, але все ще не зрозуміли, який же ремонт вам краще обрати, ви можете викликати майстра, абсолютно безкоштовно, який порадить вам, що вибрати.

По-друге, ми не тримаємо в своєму штаті менеджерів по продажам, які зацікавлені в якнайбільшій сумі ремонту, для того щоб отримати більшу зарплату. Тому, прораб вам підкаже на чому можна зекономити, а що взагалі варто не робити.

Ми працюємо для клієнта.

 

Наш телефон: (096) 128-95-48, (093) 082-89-31. Олександр


 

Взято з сайта: www.3208.ru