Умови прокату інструмента.

 

Оплата за оренду вноситься в день доставки обладнання за весь період оренди.

Для отримання інструменту, потрібно заключити договір. Для цього необхідно Ваш документ (паспорт або водійські права). В договорі вказано: строк оренди, ціна обладнання за добу, вартість обладнання, перелік орендованого обладнання, умови отримання та повернення обладнання та реквізити сторін.

 

При відсутності з собою документу, який підтверджує особистість, обладнання в прокат можна отримати під грошовий залог, який становить суму вартості даного обладнання, про що в договорі робиться відмітка. При поверненні СПРАВНОГО ТА ЧИСТОГО обладнання, залог повертається в повному обсязі.

 

УВАГА!!! При отриманні обладнання орендатор перевіряє справність та цілісність агрегату, відсутність пошкоджень та дефектів.  У випадку, якщо обладнання буде брудне, в несправному стані або з дефектами, з залога відраховується сума на усунення дефектів чи несправностей. Якщо орендатор вимиє або справить агрегат на місці – сума залога повертається в повному обсязі.

 

Доставка.

 

Доставка обладнання та інструменту відбувається за рахунок замовника.

 

Можливий само вивіз — БЕЗКОШТОВНО.

 

Доставка крупно габаритного обладнання по місту — 80-100 грн., забрати обладнання — 80-100 грн.

 

Доставка по району – 9 грн./км.

 

 

При оренді ручного інструменту(дрелі, перфоратори, лобзики) або обладнання на суму менше 100 грн. – доставка 20 грн., забрати обладнання – 20 грн. 

 

 Замовлення на оренду, яке поступило до 16:00 поточного дня, буде виконано до кінця дня. Замовлення, що поступило пізніше вказаного часу, буде виконано наступного дня.

 

 При терміновій доставці – обговорення подробиць по телефону.